Zayıflama

Yalancı Portakal Kremi

Sağlıklı bir yaşam sürmek mi istiyorsunuz? Zamanın vücudunuz üzerindeki etkilerini sonlandıramaz ama azaltabileceğinizi biliyor muydunuz? O zaman zaman içerisinde oluşan ve insanların en büyük sıkıntılarından bir tanesi olan eklem ağrılarının vücudunuza bıraktığı izlerden kurtulmanızı sağlayabiliriz. Yalancı portakal kremi ile birlikte aradığınız çözüm artık ayaklarınıza kadar gelmiş bulunmaktadır.

İçerisinde bulundurduğu onlarca faydalı vitamin ile birlikte tüm ağrılarınızdan kurtulmaya hazır mısınız? %100 doğal ve yan etkisi olmayan kremimiz ile birlikte sizlere son derece faydalı bir ürün sağlıyoruz. Vücudunuzun gençlik zamanlarınızdaki gibi her isteğinize kaliteli ve doğru yanıtlar vermesini arzuluyorsanız eğer bu isteğinizin hayal olmadığını sizlere anlatmak için buradayız. Şimdi gelelim herkesin aklındaki soruya bu krem nedir?

Yalancı Portakal Kremi Nedir?

İsmini portakala benzediği için alan bu krem aslına bakarsanız dutgillerden bir meyvedir. Olgunlaştığında 10 -15 cm’lere kadar gelen boyu ile birlikte tam bir portakal gibidir ancak rengi yeşildir. Genellikle süs olarak kullanılan bu bitki günümüzde önemi anlaşılmasıyla birlikte ilaç endüstrisinde de kullanılmaya başlanmıştır. Meyve dalından koparıldığı zaman içerisinden süt gibi bir beyaz sıvı akar ki bu o meyvenin sütüdür. İşte kremimiz tamamen bu sütten ve meyvenin kabuğunun karıştırılmasından elde edilir.

Nasıl yapıldığını bahsettiğimiz gibi tamamen doğal olarak elde edilen bir merhem olduğunu anlayabilirsiniz. Yalancı portakal merhemi ile birlikte sizlerde tüm sorunlarınızdan kısa zaman içerisinde kurtulabilirsiniz.

Yalancı Portakal Merhemi Faydaları Nelerdir?

Tamamen doğal yollardan elde edilen merhemin pek çok faydası bulunur. Bunların en başında elbette ki zamana bağlı olarak insanların kaslarında ve eklem yerlerinde oluşan ağrıları gidermesidir. Kimi insanda ilk kullanımından sonra etkisini gösterirken kimi insan ise 1 hafta içerisinde etkisini hissetmektedir. Ancak kesin olan şudur ki tamamen faydalı ve zararsız bir krem olduğudur.

En bilinen faydaları arasında gelen ağrılara deva olması özelliğinden sonra kas ve kemik ile ilgili rahatsızlıklarınız içinde kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan onlarca vitamin ile birlikte ağrı ve sızı gibi şikâyetlerinize kısa sürede derman olacaktır.

Kekreyemiş Tozu

Ülkemizde İskenderun, Adana ve Gaziantep bölgelerinde yetişen bir bitki olan yalancı portakaldan üretilen krem, yılda sadece bir kere hasadı yapılan bir ağaçtan toplanmaktadır. %100 doğal ve son derece faydalı olan bu krem ile birlikte vücudunuzun nasıl değiştiğini gördükçe daha bir mutlu olacaksınız.

Firmamız aracılığı ile bu ürünü kısa bir sürede elde edebilirsiniz. Sitemize girerek dilerseniz kullanıcı yorumlarına göz atabilir, dilerseniz ürün hakkında çok daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sadece bir tık ile vereceğiniz siparişin ardından ürün isminize kargolanmakta ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize gönderilmektedir. Daha bilgi istiyorsanız eğer sizleri de sitemize bekleriz.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.7 / 5. Toplam oy sayısı: 144

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı