Sağlıklı Tarifler

Virfort Virüs Koruma Seti

Son zamanlarda artan virüs tehdidine karşı klinikler ve doktorlar insanları koruyacak çözüm arayışına girmişlerdir. Bu arayışlar ve yapılan çalışmalar sonucunda Virfort virüs koruma seti gibi virüslere karşı etkin koruma sağlayan ürünler üretmişlerdir. Kolay kullanım ve uygun fiyat seçeneğiyle satışa sunulan bu ürünler kişilerin sağlıklı bir yaşam sürmesini kolaylaştırmaktadır.

Virfort Virüs Koruma Seti Nedir?

Virfort virüs koruma seti insanların virüsten korunmalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiş olan settir. Setin içinde Virfort soft jel kapsül ve Virfort el dezenfektan jeli bulunmaktadır. İki üründen oluşan jet Dr Phytofarma tarafından yapılan klinik çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Bakanlıktan verilen izin sayesinde de üretilmeye başlanmıştır. Bu set sayesinde vücudun virüsten korunması kolaylaşmaktadır. Jel kapsül bağışıklık sisteminin güçlendirilmesini sağlarken dezenfektan jel ise virüslerin ellerde kalmasını engellemektedir.

Virfort Virüs Koruma Seti İçeriği Nedir?

Virüslerden koruma ve virüslere karşı direnişi güçlendirmek amacıyla geliştirilmiş olan Virfort virüs koruma seti içerisinde Virfort soft jel kapsül bulunmaktadır. Bu jel kapsülün içerisinde sarımsak, zencefil, propolis, ginseng, likopen, capseisin, çörekotu, ekinezya, beta glucen ve curcumin yer almaktadır. Ayrıca jel kapsül selenyum, B12, omega 3, B2 ve B5 vitaminleri bakımından zengindir.

Virfort Virüs Koruma Setinin Yararları Nelerdir?

Virfort virüs koruma seti uzun klinik çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır ve virüsten korumaya karşı etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Setin yararları şunlardır;

  • Virfort virüs koruma seti hepatit, uçuk, mantar, coronavirüs, grip ve hiv gibi virüslere neden hastalıklara karşı kişileri korur.
  • Set içerisinde yer alan jel kapsül düzenli kullanımlarda kişilerin bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlar.
  • Sette bulunan dezenfektan jel özellikle ellerden bulaşan bakterilerin önlenmesinde etkilidir.
  • Jel kapsül metabolizmanın güçlenmesini de sağlar.
  • Ellerin dezenfekte edilmesi için kullanılan jel 8 saat boyunca kaliteli koruma sağlar.
  • Jel kapsül vücut için gerekli olan protein ve vitaminlerin oluşumunu sağlar.
  • Ellerin virüslerden korunması için kullanılan şase jel uygulandıktan sonra yıkanmadan gündelik yaşama devam edilebilir. Çünkü jelin emilim özelliği vardır.

Bu yararları sağlayan koruma setinde bir kutu dezenfektan el jeli bir kutu da soft jel kapsülü bulunmaktadır. El jelinin bir kutusunda 20 adet jel bulunurken kapsülün bir kutusunda 30 adet kapsül bulunmaktadır.

Kekreyemiş Tozu

Virfort Virüs Koruma Seti Nereden Alınır?

Eczaneler tarafından yoğun talep aldığı ifade edilen virüs koruma seti internet üzerinden siparişlerle satın alınabilmektedir. Sipariş edilen setler ecza depolarından alıcısına ulaştırılmaktadır. Set içerisinde yer alan jel kapsül sabah ve akşam birer tane kullanılırken dezenfektan jel kalabalık ortamlarda bulunulmasından sonra kullanılmaktadır.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.7 / 5. Toplam oy sayısı: 266

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı