Doğal Takviyeler

Prostat Hastalığına Polibor Prostat Damlası

Erkeklerde, en çok sorun oluşturan organ olarak prostat gösterilir. Daha çok 50’li yaşlardan sonra görülse de, bazen genç yaşlarda da erkeklerin sorunu olabilmektedir. Prostat hastalıklarının tanı ve tedavileri için çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. 

Yapılan araştırmalar sonucunda Polibor karışımı bulunmuş ve kullanan hastaların kısa sürede iyileştiği belirtilmektedir. Prostat hastalıkları daha çok cerrahi müdahale ile tedavi edilebilmektedir. Ancak erken teşhis durumlarında, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, güvenilir sonuçlar veren Polibor ilacı kullanılarak, hastalık gelişmeden tamamen önlenebilmektedir. 

Prostat, idrar torbası dışında yer alır ve üreme işlevi gören ortalama 20 gram ağırlığında bir salgı bezidir. İdrar kanalı içerisinden geçmekte ve prostat büyümesi olduğunda, ağrılı idrar yapmaya neden olmaktadır.

polibor

Prostat Belirtileri

İnsan vücudu, oluşan birçok hasarı ve hastalığı çeşitli belirtiler ile dışarı vurmaya çalışır. İnsanlar, sağlıklarında oluşan ani değişimleri gözlemleyerek, hastalıklarına erken teşhis koyabilirler.

Prostat rahatsızlığı için ortaya çıkan ön belirtiler şunlardır;

  • Yılda birkaç kez kasık bölgesinde ağrı
  • Daha sık tuvalet ihtiyacı hissetme
  • Testislerden birisinin diğerine göre daha aşağıda olması
  • Sertleşmenin zayıf olması
  • Düzenli olarak ishal ya da kabızlık görülmesi
  • İdrara çıkmada zorluk çekme
  • Apış arası bölgesinde kaşıntı hissi
  • Libido azalması
  • Geceleri sık idrara kalkma
  • İdrar ve menide kan görülmesi

Bunlara benzer rahatsızlıklar yaşayanlar, prostat rahatsızlıklarının olduklarını anlayabilirler. Uzman yardımı olarak, kesin teşhis konulduktan sonra Polibor karışımını güvenli ve 2 ay düzenli olarak kullandıklarında, sorunlarının düzeldiğini görebileceklerdir. Bir bardağa konulan az bir su içerisine 10 damla damlatılarak rahatlıkla içilebilmektedir. Etkili sonuçlar için günde iki defa kullanılması tavsiye edilmektedir.

Polibor Etkisi

Prostat rahatsızlıkları için ileri teknoloji ile geliştirilmiş ve uzmanlar tarafından onaylanmış olan Polibor damla karışımı içerisinde tamamen doğal ürünler bulunmaktadır. Güvenilir olarak kullanabilmesi için çeşitli testlerden geçirilmiş ve tüm testlerden başarılı sonuçlar alınmıştır. İçeriğinin, orta yaş erkekler için güvenilir gıda takviyesi olduğu belirtilmektedir. Polibor erkeklerde, prostat bezindeki kan dolaşımını hızlandırarak büyümeyi engeller, prostat iltihabını azaltır, sperm oluşumunu sağlar. İleri yaş erkeklerde görülen prostat şikayetleri sonucu kullanılmaya başlandığında kısa sürede %90 oranında şikayetlerin ortadan kalktığı görülebilmektedir.

İçeriğinde, sentezlenen bor bileşimi, nar çiçeği yağı, kabak çekirdeği yağı karışımları bulunmaktadır. Polibor kullanarak, prostat ameliyatından kurtulabilirsiniz. Düzenli kullanımlarda, prostat büyümesinin durduğu ve şikayetlerin ortadan kalktığı görüldüğü için hastalara cerrahi müdahale etmeye gerek kalmamaktadır. Aynı zamanda, kramp, ağrı ve yanma şikayetlerinde %100 etkili olduğu bilinmektedir.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 3.5 / 5. Toplam oy sayısı: 11

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu