«
  1. Ana sayfa
  2. Doğal Takviyeler
  3. İsveç Şurubu ile Parazit Temizliği Yaparak Kilo Verin!

İsveç Şurubu ile Parazit Temizliği Yaparak Kilo Verin!

isveç şurubu nedir

İsveç şurubu, sindirim sistemi ve metabolizmaya zarar veren bağırsak parazitlerini temizleyerek kilo vermenize yardımcı olan bir üründür. Şurubu kullanarak 3 ayda 50 kilo zayıflayan insanlar bulunmaktadır. Ürün, içeriğindeki 40 çeşit bitki ve özel fermantasyon yöntemleri ile bağırsak ve sindirim sisteminizi temizliyor ve ciddi bir kilo kaybı yaşatıyor.

Bağırsaklarda bulunan zararlı bakteriler ve parazitler vücuda çok çabuk bulaşıyorlar. Yediğimiz meyveyi iyi yıkamadığımız için, pişmemiş et yemekten, kirli çarşaf ve nevresimden, tuvalet ve mutfak tezgahlarından bulaşabilen bu parazitler vücut sağlığına oldukça zararlı. Yapılan araştırmalara göre neredeyse her 1 hücreye karşılık vücudumuzda 10 bakteri bulunuyor. Bu parazitler bağırsaklara yerleşip çoğalarak metabolizmayı bozuyor ve kilo alımına sebep oluyor.

Eğer siz de aşağıda saydığımız belirtilerden en az ikisini kendinizde görüyorsanız, parazit temizliğine ihtiyacınız olabilir.

  • Hızlı bir şekilde kilo alımı
  • Sürekli acıkma, geçmeyen açlık hissi
  • Diyet yaptığınız halde kilo verememe
  • Uykuda salya akıtma
  • Spor yaptığınız halde kilo verememe
  • Gastrit
  • Gaz ve şişkinlik

Eğer yukarıdaki belirtileri gözlemliyorsanız, metabolizmanız ve sindirim sisteminizin dengesi bozulmuş olabilir. Bu da dolaylı yoldan kilo almanıza, kilo vermek için her şeyi denemenize rağmen başarılı olamamanıza sebep olabilir.

isveç şurubu ile parazit temizliği

Yapılan araştırmalar kilolu insanların %97’sinin çok miktarda parazit taşıdığını gösteriyor!

Sürekli çevrenizde az yiyorum, spor yapıyorum ama kilo veremiyorum. Su içsem yarıyor diyenleri görüyor, duyuyorsunuzdur. İşte bu kişilerin kilo veremiyor oluşlarının temel sebebi bağırsak parazitleri. İsveç Şurubu kullanarak bağırsak temizliğini yapabilir, eski yağ tutan hücrelerinizden de kurtularak zayıflamaya başlayabilirsiniz. İsveç şurubu düzenli bir şekilde kullanıldığında metabolizmayı 5 kat hızlandırır ve 5 kat daha hızlı yağ yakar.

İsveç şurubu, fiyatı oldukça uygun olan bir ürün ve kilo vermek için uygulanan diğer yöntemlerle kıyaslandığında en tercih edilebilir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Mide küçültme ameliyatından örnek verecek olursak, fiyatı yaklaşık olarak 30.000 TL’ye tekabül ediyor. Ancak bu yöntem büyük riskler taşıyor. Dikkat edilmediğinde veya düzgün bir doktor tarafından yapılmadığında ölüm riski bulunuyor. Hızlı ve sağlıksız bir şekilde kilo verdirdiği için deride sarkmalar meydana getiriyor ve sağlığa da olumsuz etkileri bulunuyor. İsveç şurubunu 89.00 TL’ye satın alarak tüm bu risklerden kurtulup, daha hızlı ve etkili bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Yorumlar

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan / 5. Toplam oy sayısı:

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Ebru Şahiner Hakkında

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.