Zayıflama

Gorakaslim Nedir? Nasıl Kullanılır?

Gorakaslim Asya’nın önemli meyvelerinden olan goraka ve doğal ürünlerin birleşimiyle elde edilmiş bir üründür. Goraka dışında kullanılan doğal ürünler zerdeçal, biberiye, yulaf, açlık otu, funda ve karnitin yer alır. Bu ürün günümüzde insanlar tarafından zayıflamak amacıyla kullanılır. Ancak ürün bir ilaç değil besin takviyesidir. Doyurucu olması ve içerdiği maddelerin etkisi sebebiyle zayıflamayı kolaylaştırır.

Goraka Slim Nedir

Gorakaslim Nasıl Kullanılır?

Gorakaslim ürünü içerisinde 60 adet şaset yer alır. Tek kullanımlık olan bu şasetler zayıflamayı düşünen insanlar tarafından sabah ve akşam birer şaset şeklinde tüketilir. Şasetler bir bardak suya katılıp tüketilebilir. Tok tutma özelliği sayesinde bir ay içerisinde ürün etkisini göstermeye başlar. Kutu içerisinde 1 aylık ürün yer alır.

Gorakaslim’in Faydaları Nelerdir?

Hastalıklardan koruma ve tok tutma özelliği olan goraka meyvesi ve diğer bitkisel ürünlerin etkisiyle elde edilen gorakaslim son derece faydalı bir takviye ürünüdür.
Bu ürünün faydaları şunlardır;
Ürün doyurucudur. Bu sebeple insanların sık acıkmalarını engeller.
Vücutta bulunan yağların yakılarak insanların zayıflamasını sağlar.
Mutluluk hormonu salgılayarak insanların mutlu olmalarını sağlar ve mutsuzluk sebebiyle aşırı yemek yeme huyları olan kişilerin bu özelliklerinden kurtulmalarına yardımcı olur.
Doğal bileşenlerden elde edilmiş olan ürün kan şekerini dengeleme özelliği vardır.
Vücutta yaşanan yağ emilim oranını düşürür.
Metabolizmanın hızlanmasını ve vücuttaki ödemin atılmasına yardımcı olur.
En yaygın faydaları bunlar olan gorakaslimin etkisi ilk bir ay içerisinde görülmeye başlanır. Bu ürünü bir ay boyunca düzenli kullanan kişilerin en az 6 kilo verdiği görülmüştür.

Goraka Slim Kilo Verme

Gorakaslim Kaç Haftada Etkisini Gösterir?

Şasetler halinde tüketilmeye başlayan gorakaslim ürünü ilk haftadan itibaren etkisini göstermeye başlar. İlk iki hafta içerisinde kişiler kendilerini tok hissetmeye başlayacakları için yedikleri yemek miktarı ve tercih ettikleri porsiyon boyutları küçülür. Kişiler öğünleri azalttıkları içinde metabolizmaları hızlanır ve dolayısıyla da yağ yakımı daha hızlı olur. 3. hafta itibariyle de vücutta bulunan yağların parçalanması, metabolizmanın hızlanması ve şeker direncinin artması gibi olaylar yaşanır.
Bu arada da kişi kilo vermeye başlar. 5-6 haftalarda daha hızlı kilo verilmeye başlar ve 7-8.haftaya ulaşıldığında ise zayıflık elde edilir. Ödemden ve vücuttaki şişkinlikten kurtulunur. Kullanımın düzenli olması sayesinde iki aylık kullanımda 25 kiloya kadar kilo verilebilir.

Gorakaslim Kullanıcı Yorumları Nasıldır?

Kilo vermek amacıyla kullanılan gorakasilim eczacılar tarafından tavsiye edilen aktarlar tarafından ise talep görerek satışı yapılan bir üründür. İçeriğinin tamamen doğal olması sebebiyle doğal zayıflama sağlar. Bu sebeple ürünü kullanan kişilerin yorumları % 90 üzerinde olumludur. Bir aylık düzenli kullanımda fazla olan 12 kilosundan rahatlıkla kurtulduğunu ifade eden kullanıcı vardır. Ayrıca kullanıcılar arasında 2 ay kullanıp 10 kilo verende bulunmaktadır. Kilo verme işlemi şasetlerin düzenli tüketilmesiyle orantılı olduğu ve kişinin metabolizmasına bağlı olduğu için kilo verme oranlarında farklılık olmaktadır.

Kekreyemiş Tozu

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam oy sayısı: 0

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı