Zayıflama

Fable Tea İçindekiler ve Yorumları

Fable Tea yeni nesil zayıflama çaylarından biridir. Artık zayıflamak için çok farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları sağlığa zararlı olabilir, bu yüzden eğer ki bir besin veya içecek tüketilecekse önce içeriğine bakılmalıdır. Kiloyu kontrol altında tutmak özellikle kadınlar için oldukça zordu, bu yüzden Fable Tea hızlı bir şekilde popüler hale gelmiştir.

Adından da anlaşılabileceği üzere bu bir çaydır. Diyetisyenler ve doktorlar tarafından da sıklıkla önerilmektedir. Buda sağlığa zararlı olmadığının bir diğer göstergesidir. Bir bardak sıcak suya bir tatlı kaşığı kadar ekleyin ve afiyetle tüketin. Sabah kahvaltısından yarım saat önce tüketirseniz etkisini görebilirsiniz.

İçeriği

İçeriği oldukça zengindir, bu sayede çok sayıda faydası bulunmaktadır. Protein içeriği sayesinde günlük ihtiyacın çoğunu karşılamaktadır.

İçeriğindeki diğer besinler şu şekildedir;

  • Vitaminler
  • Mineraller
  • Antioksidan
  • Ödem atıcı
  • Direnç arttırıcı

Sabah kahvaltıdan önce kullandıktan sonra tüm gün bu içeriği sayesinde etkisini gösterecektir. Ödem arttırıcı etkisi ile metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakıcı özelliği ile istenmeyen kilolardan kurtulmanızı sağlar.

Kolay Bulunabilir

Bu tarz ürünler genelde zor bulunur veya fiyatları pahalı olur. Ancak Fable Tea her eczanede satılmaktadır. Eczanede satılıyor oluşu güvenilir olduğunun da bir göstergesidir. Aynı zamanda internet sitesinde de satın alabilirsiniz. Yorumların çoğunda kolay bulunur oluşunun harika bir şey olduğundan bahsedilmiştir. Çay dışında kapsül formu da bulunmaktadır.

Kekreyemiş Tozu

Sindirim Sistemimin Daha İyi Çalışmasına Yardımcı Oldu

Sindirim sisteminin iyi çalışıyor olması kilo vermedeki en önemli faktördür. Fable Tea sindirimi kolaylaştırır, daha rahat tuvaleti çıkmayı sağlar ve metabolizmayı hızlandırır. Bu sayede daha hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Fazla Yağımı Eritti

Özellikle kadınların baş düşmanı olan bölgesel yağlardan Fable Tea ile kurtulabilmeniz mümkündür. Göbek, basen gibi bölgelerdeki yağları eritir, bu sayede hızlı kilo vermeyi sağlar.

Tokluk Hissi Verdi

Açlık hissi ya da doyduğunu anlayamamak daha fazla yemeye, öğün arttırmaya neden olur. Fable Tea tokluk hissi verir ve bu sayede öğünlerde daha az yemenizi sağlar. Çabuk doyabilir ve daha yavaş acıkırsınız. Buda kilo vermenin altın kuralıdır. Ayrıca bu sayede öğün aralarını da sıklaştırabilirsiniz.

Kan Şekerimi Dengeledi

Kan şekerinin aniden yükselmesi ciddi bir durumdur çünkü çok çabuk kilo almanın en büyük nedenlerinden biridir, aynı zamanda pek çok hastalığında habercisidir. Fable Tea kan şekerini dengeler bu sayede çok sık yemek yemeyi, özellikle tatlı yemekler yemeyi engellemiş olur.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.6 / 5. Toplam oy sayısı: 266

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı