Sağlıklı Tarifler

Eyevess Göz Damlası Nedir? Nelere İyi Gelir?

Eyevess çeşitli göz hastalıklarında kullanılan tedavi edici özelliği bulunan bir göz damlasıdır. Günümüzde insanlar göz ile alakalı olarak birçok problem yaşamaktadırlar. Ve bu göz problemlerinden kurtulabilmek için göz ameliyatı olmak zorunda kalıyorlar.

Üstelik bu ameliyatlardan sonra gündelik yaşamları kısıtlanabiliyor hatta gündelik hayata dönmeleri ayları bulabiliyor. Peki, ama göz problemi olup ta bu problemden ameliyatsız bir şekilde nasıl kurtulabilirsiniz? Tabi ki eyevess göz damlası kullanarak.

Eyevess Göz Damlası

Eyevess Göz Damlası Ne İçin Kullanılır?

Eyevess göz damlası gözde oluşan göz rahatsızlıklarında tedavi edici olarak kullanılan bir çeşit göz damlasıdır. Eyevess göz damlası ile artık ameliyat olmadan da göz tedavisi mümkün denilebilir.

Eyevess damla ile günlük yaşamınıza ara vermeden hayatınıza devam edebilirsiniz. Gözlük kullanımı veya lens kullanımı bütçenizi ve zamanınızı biraz çalabilir.

Eyevess göz damlası hem zamanınızdan hem de cebinizdeki paradan olmadan sadece eyevess göz damlası ile gözünüzü tedavi edebilirsiniz. Eyevess’in doktor onaylı formülü ile tam olarak 12 göz hastalığını tedavi edebilmektedir.

Eyevess Hangi Göz Hastalıklarında Kullanılır?

Eyevess göz damlası çoğu göz hastalığı tedavisinde kullanılmaktadır. Peki eyevess göz damlası hangi göz hastalıklarında kullanılır.

Kekreyemiş Tozu

Eyevess göz damlasının kullanıldığı göz hastalıklarını sıralayacak olursak;

  • Miyop
  • Hipermetrop
  • Astigmat
  • Göz tansiyonu
  • Şaşılık
  • Katarakt

Gibi belli başlı göz hastalıklarının tedavisinde güvenle kullanılır. Gözdeki kuruluğu ve oluşan iritastonu ortadan kaldırmaya yarar. Göz katmanlarının onarılmasına yardımcı olur. Yaşlılığa bağlı görme bozukluklarının tedavi edilmesine yardımcı olur. Genetik ve kalıtsal göz hastalıklarının tedavisinde de yine eyevess göz damlası kullanabilirsiniz.

Eveyess Göz Damlasının Üretimi

Eyevess göz damlası 16 kişilik doktor ekibinin Dr. Desai önderliğinde 2017 yılında başlayan ve günümüze kadar süren laboratuvar araştırmaları sonucunda Vladimir Petrovich Flatov’un göz hastalıkları yöntemi kullanılarak özel olarak üretilmiştir.

Araştırmalarda kullanılan özel bir yöntemle tam 42 gün gerçekleştirilen deneme süreci içerisinde göz problemlerinin yüzde 79’u gibi önemli bir bölümünün ortadan kalktığı gözlemlendi. 51. Gün sonunda ise yine göz problemlerinde yüzde 98 gibi bir iyileşme oranı gözlemlenmiştir. Rus cerrahlar tarafından geliştirilen eyevess göz damlasının özel formülü sayesinde bitkisel bir yöntemle gözdeki renk ayırıcı pigmentlerde çoğalma sağlayarak görme kalitesini artırır.

Eyevess göz damlası göz sinirlerinin normal çalışmasını sağlar ve gözdeki korneanın normal kırılma gücünü geri kazandırarak miyop ve hipermetrop gibi göz hastalıklarının tedavisinde güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca eyevess göz damlası glokomu ve kataraktı da hafifletmeye yardımcı olur.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.3 / 5. Toplam oy sayısı: 102

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı