Güzellik ve Kişisel Bakım

Collagen Impact ile Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirebilirsiniz

Özellikle son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs tehdidinden korunmak için bağışıklık sisteminizin oldukça güçlü hale gelmesi önemlidir. Bağışıklık sisteminizi Collagen Impact ile güçlendirin ve virüsün size zarar vermesini önleyin.

Collagen insan vücudunda bulunan kas, kemik, kıkırdak dokular, lifler ve cildin korunmasını sağlayan değerli bir protein türüdür. Collagen kullanımı ise deneyimli hekimlerin kontrolünde olması durumunda daha etkili sonuçlara ulaşılmaktadır. Ünlü Estetik Doktor Sami Tan Sarıgül Collagen kullanımı ve vücut estetiği konusunda uzman bilgisiyle en sağlıklı tedavilerin uygulanmasını sağlıyor.

Collagen Kaynakları Nelerdir?

Collagen vücudun ihtiyaç duyduğu en değerli protein kaynaklarından birisidir. Collagen gıda ürünlerinde az miktarda bulunduğu için özel olarak takviye edici yöntemler kullanılarak daha fazla alınabilmektedir. Dr. Sami Tan Sarıgül’ün özel formülleriyle geliştirdiği collagen takviyesi sağlayan değerli ürünleri bulunuyor.

Dr. Sami Tan Sarıgül tarafından geliştirilen collagen kaynağı ürünler arasında yer alan collagen impact likit ile sağlığınıza ve cildinize yüksek koruma sağlayabilirsiniz. Collagen impact özel formülü ile bir kutuda bulunan 28 adet tüp şeklinde bulunuyor. Dr. Sami tan Sarıgül’ün mucize sağlık ürünleri hakkında detaylı bilgileri https://www.drsammys.com/ üzerinden ulaşılabiliyor.

Dr. Sami Tan Sarıgül Kimdir?

Doktor Sami Tan Sarıgül 1961 Malatya doğumludur. İlköğretimi tamamladıktan sonra Akçadağ Öğretmen Okulundan mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde 2 yıl hukuk okumuştur. Ancak tababet (Doktorluk) ilgisi ve yeteneği sebebiyle 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’ni kazanarak 1987 yılında mezun olmuştur.

Doktorluk görevine 5 yıl boyunca Sivas’ta sağlık ocağı hekimliği yaptıktan sonra İstanbul’da devam etmiştir. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde kurduğu Örnek Tıp Merkezi’nde 15 yıllık başarılı bir halk sağlığı hizmeti vermiştir. Dr. Sami Tan Sarıgül medikal estetik alanında yurt içi ve yurt dışında eğitimler alarak estetik cerrahide birçok yeni teknoloji tedavi yöntemleri sertifikası almıştır. Dr. Sami Tan Sarıgül hekim kimliği yanında kendisini ressamlık ve heykeltıraşlık alanlarında da geliştirmiştir.

Dr. Sami Tan Sarıgül’ün Medikal Estetik Uygulamaları Nelerdir?

Dr. Sami Tan Sarıgül sağlık alanında başarılı hizmet vererek kendisini estetik cerrahi alanında geliştirmiştir. STS Estetik merkezini ( https://www.stsestetik.com/hakkimizda/dr-sami-tan-sarigul ) kurarak bu alanda profesyonel olarak tedavi yöntemleri geliştirmiş ve uygulamıştır.

Dr. Sami Tan Sarıgül tarafından medikal estetik uygulamalarında;

 • Kök hücre destekli saç dolgusu,
 • Ultra matrix ağı ile yüz germe,
 • Altın üçgen ile yüz germe,
 • Cooltech soğuk lipoliz bölgesel zayıflama,
 • Scarlet ile yüz germe,
 • U therapy ile yüz germe,
 • Dudak dolgusu,
 • Yüz ve göz altı ışık dolgusu,
 • Kök hücre uygulaması,
 • Mezoterapi,
 • Radyofrekans uygulaması,
 • Pelleve

Büyük bölümü Dr. Sami Tan Sarıgül tarafından geliştirilen medikal estetik uygulamalar bulunuyor.

Estetik Cerrahi Uygulamalar ve Sağlıklı Yaşam Uygulamaları

Doktor Sami Tan Sarıgül estetik kaygıların giderilmesi ve sağlıklı yaşam için önemli çalışmalar ve hizmetler sunuyor. Estetik cerrahi uygulamaları arasında; ameliyatsız meme büyütme, ameliyatsız kalça büyütme ve ameliyatsız yüz germe operasyonlarında önemli başarılara imza atmıştır. Dr. Sami Tan Sarıgül sağlıklı bir hayat sürmek isteyenler için de ciddi uygulamalar geliştirmiştir.

Sağlıklı bir yaşam için velashape 3, profesyonel cilt bakımı, zayıflama ve kavitasyon, venus legacy ile bölgesel incelme uygulamaları yaparak sağlıklı ve mutlu insanların oluşmasını sağlıyor. Doktor Sami Tan Sarıgül özel olarak geliştirmiş olduğu formüllerle insan sağlığı için büyük önemi olan collagen ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bununla birlikte Quarine saç bakım ürünleriyle sağlıklı ve güçlü saçlara sahip olmanızı sağlıyor.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.7 / 5. Toplam oy sayısı: 421

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu