Sağlıklı Tarifler

Askoa Plus Kozalak Ekstratı

Askoa patentli bir kozalak ekstratıdır. Solunum sistemini optimize etmekle görevli olan çam kozalaklarından elde edilebilen bir botanik özüttür. Bu ürün düzenli kullanımda akciğer, silüs ve solunum yollarının dezenfekte edilmesini sağlar.  İçinde tamamen bitkisel özler vardır. Kızılçam,  adaçayı, biberiye,  okaliptüs, nane ve ekinezya gibi doğal bileşenlere sahip bir takviyedir.

Askoa satış paketleri şu şekildedir;

30 Günlük Başlangıç ve Devam Paketi: Bu pakette 1 kutu ürün satışa sunulmaktadır. 30 günlük kullanım için uygundur. Güçlendirici etkisi görmek isteyenler için uygun bir pakettir.  Düzenli kullanımda akciğerlerin güçlenmesine yardımcı olur. Ayrıca zaman içinde öksürüğün etkilerini ortadan kaldırır.  Ürünü denemek isteyenler için doğru bir giriş paketi olacaktır.

askoa plus

60 Günlük Uzman Önerisi Paketi: Bu pakette 2 kutu ürün satışa sunuluyor. 60 günlük kullanım için uygun bir üründür.  İkili satışta indirimli fiyattan satılmaktadır.  Akciğerleri katrandan temizleyen bir üründür. Ayrıca düzenli kullanımda toksinlerin vücuttan atılmasını sağlar. Uzmanların temizleyici özellikleriyle birçok hastaya karşı, özellikle solunum sorunu olan hastalara önerdiği bir pakettir.

90 Günlük  Garantili Tedavi Paketi:  Bu pakette 3 kutu ürün vardır. 90 gün kullanım için uygun bir pakettir.  Oldukça indirimli bir fiyattan satın alabilirsiniz. Düzenli kullanımda rahat nefes almaya başlarsınız. Solunum sorunlarının etkisi ortadan kalkar.  Hücre yenilenmesini destekleyecek bir pakettir. Bütüncül tedaviler ve sigara etkilerine karşı önerilen bir pakettir.

Askoa Kullanıcı Yorum

Askoa plus kullanım yorum okunduğunda bu ilaçtan özellikle solunum yetmezliği, nefes darlığı ve KOAH gibi rahatsızlığı olanların çok memnun olduğunu görebilirsiniz. Ürünün etkisi bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.  Tamamen doğal bileşenlere sahip olduğu için bir yan etkisi de yoktur.

Askoa kullananlar bu üründen memnun kalmaktadır. Klinik olarak da etkisi kanıtlanmış bir ürün olan Askoa özellikle sigara bağımlılarının sigaraya bağlı olarak yaşadıkları olumsuzlukları ortadan kaldıran bir takviyedir.

Askoa Etkisi Nasıldır?

Askoa’yı düzenli olarak kullanırsanız haftada bir de alsanız astım, KOAH, nefes darlığı,  balgam, bronşit, nezle,  halsizlik, mide ağrısı gibi sorunlardan kurtulabilirsiniz.

askoa kozalak ekstratı

 Askoa plus etkisi şu şekildedir;

  • Askoa düzenli kullanımda bağışıklığı güçlendirir. Böylece bağışıklığınız dirençli hale gelir ve birçok mikrop, nezle ya da grip gibi hastalıklardan korunabilirsiniz.
  • Vücudunuzda antikor üretimi bariz olarak artar.
  • Güçlü bir antioksidandır.
  • Sigaranın olumsuz etkilerinden sizi korur.
  • Solunum sorunlarınıza karşı etkili bir çözümdür.
  • Akciğerlerinizin temizlenmesinde ve sigara dumanının kalıcı etkilerinin ortadan kaldırılmasında etkilidir.

Askoa Fiyatları 2020

Askoa fiyatları 2020 fiyat listesi kutu fiyatına göre belirlenir. Çoklu alımlarda üründe büyük indirimler sizleri bekliyor.  Ürünü tavsiye ve ihtiyaca göre 30, 60 ve 90 günlük farklı paketlerde satın alabilirsiniz. Kullanım sonunda her paket vaat ettiği etkiyi ortaya koymaktadır. Memnuniyet garantili, doğal bileşenlere sahip etkili bir takviye ürünü olan Askoa’yı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.8 / 5. Toplam oy sayısı: 397

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu