Zayıflama

Aloevera Shot Nedir? Nasıl Tüketilir?

Aloevera shot kalori yakmaya, insan vücudunda bulunan fazla şeker ve yağın dışarı atılmasına yardımcı olması amacıyla üretilmiş olan bir üründür. Doğal hasat ile elde edilen alovera parçacıklarına sahip olan ürün şişeler halinde satışa sunulur ve 30 ml’lik şişesinin tüketimiyle 1000 kalori yakımı gerçekleşir. Bir şişe içerisindeki alovera oranı ise %99’dur. Türkiye obezite derneğinin önerdiği kaliteli ürün kilo verememe sorunlarının ortadan kalkmasını ve kişilerin fit bir görünüme kavuşmasını sağlar. Ancak ürünün etkisinin görülmesi için kullanımının düzenli olması gereklidir. Ürünün kullanıldığı dönemlerde yemeklerin kısıtlanması gibi bir ihtiyaca da gerek yoktur.

Aloevera Shot Nasıl Tüketilir?

Yağ yakımını kolaylaştıran ve kilo vermeyi sağlayan ürünün tüketimi son derece kolaydır. Ürünün tüketimi sabah uyandıktan sonra gerçekleştirilir. Sıvı halde olan ürün şişesinden içilerek tüketilebilir. 30 ml’lik bir şişe içerisinde bulunan ürün tek kullanımlık olarak bardağa boşaltılarak da tüketilebilir. Sabah kalkar kalkmaz düzenli bir şekilde tüketildiğinde ise etkisini göstermeye başlar. Ürünün günde bir defa kullanılması yeterlidir ve birden fazla tüketilmesi önerilmemektedir.

Aloevera Shot Hangi Durumlarda Kullanılır?

Türkiye Obezite Derneği tarafından önerilen ürünün kullanılması için insanların bazı durumları yaşamaları gerekir. Böylelikle vücuttaki fazla yağın ve şekerin atılmasını sağlayan ürünü kullanabilirler.

Alovera Shot’un kullanılabildiği durumlar şunlardır;

  • İştahın kontrol edilememesi
  • Kilo verilememesi
  • Verilen kilonun geri alınması
  • Vücutta şişkinlik ve ödemin olması
  • Metabolizmanın yavaş çalışması
  • Hızlı kilo alımı

Bu durumlarda ürün günde 1 şişe şeklinde paket bitimine kadar tüketildiğinde etkisi görülmeye başlar. Bir paket içerisinde 30 adet 30 ml’lik shot yer alır ve kişiler ürünü bir paket satın alabilecekleri gibi 2,3 ,4 ve 6 paket şeklinde de satın alarak tamamen kilo ve fazla yağ sorunlarından kurtulabilirler.

Aloevera Shot’un Faydaları Nelerdir?

İçeriğinde %99 oranında alovera bulunan ürünün insanlara sağladığı pek çok fayda vardır. Bu faydalar arasında iştah azaltma, kalori yakılmasını sağlama, vücuttaki ödemi atma, sindirimi düzenleme, metabolizmayı hızlandırma ve kilo verdirme yer alır. Ayrıca ürün kilo verme işleminin sağlıklı ve aynı zamanda hızlı olmasını sağlar. Bunlar dışında ürünün vücutta bulunan zararlı bakterileri de yok etme özelliği vardır.

Aloevera Shot Satın Alma ve Ödeme Yöntemleri

Aloevera shot ilk kullanım itibariyle etkisini göstermeye başlar ve 1 ay sonunda ürünün etkisinin daha net görülmesi mümkündür. Doğal ürün eczanelerden ve resmi satış sitesi üzerinden satın alınarak kargo yoluyla teslim alınabilir. Ödemeler ise istenilirse site üzerinden veya kargo teslim alındığında yapılabilir. Kargonun teslim alınması sırasında kredi kartıyla ödeme yapmak mümkündür. Ayrıca ürünün resmi satış sitesinden alınması durumunda 14 gün içinde iade etme imkanı vardır.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.8 / 5. Toplam oy sayısı: 376

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu