Yaşam

7 Bitkisel Krem Etkileri Neler? Kullananlar Ne Dedi?


Farklı amaçlar doğrultusunda bitkisel kremler kullanılır. Fakat krem dahi olsa içinde ne olduğunu bilmek güçtür. Acaba bakım veya nemlendirici olarak yeterli mi? kimyasal maddeler barındırıyor mu? Gibi sorular herkesin kafasını yer bitirir. Bitkisel kremler ise adından da anlaşılacağı üzere kimyasal barındırmaz, tamamen bitkisel yani doğal bir formüle sahiptir. Bu yüzden güvenilir bir şekilde kullanılabilirler. Ayrıca doktor onaylı olduğunu da söyleyebiliriz. Aksatmadan, düzenli bir şekilde ağrıyan yerlere sürülmesi önerilmektedir.

Ağrı Kesici Etkileri Vardır

Bitkisel kremler genelde ağrı kesici olarak kullanılırlar. Ayak ağrısı gibi nedenler yüzünden alınır. Bitkisel oldukları içinde etkili bir formüle sahip olurlar, bu yüzden kısa sürede ağrıyı alırlar. Ayrıca yan etkileri de neredeyse hiç yoktur. Romatizma ağrıları, fıtık artrit artroz, migren ve tüm bölgesel ağrılar, kas ağrıları ve eklem ağrıları için kullanılabilir. İçeriklerinde;

  • B vitaminleri
  • Amino asitler
  • Yağ asitleri
  • Mineraller
  • Enzimler bulundururlar.

Yani zengin ve doğal bir formüle sahiplerdir. Bitkisel krem farklı bölgelerdeki ağrıları yok eder.

15 Kat Daha Güçlü

Bitkisel krem 15 kat daha güçlü bir formüle sahip. Yani kullanmaya başladıktan sonra hemen etkisini göstermeye başlayacaktır. Kısa sürede ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren rahatlatır, düzenli kullanımla beraber de kalıcı bir tedaviye dönüşür. İçeriğinde %5 glukozamine katkılı nano ağrı kesici bulunmaktadır. İçinde bulunan etken aspirin ve diğer güçlü ağrı kesicilerin de etken maddesidir. Etken maddeleri glucosmanie, propolis ve gingko bilboa şeklinde sıralanabilir.

Hücre Onarımı Ve Yenilenme

Ağrılarınızdan hemen kurtulmak için bitkisel krem kullanabilirsiniz. %88 yüksek ağrı kesme başarısına, hücre onarımına ve yenileme etkisine sahiptir. Özellikle eklem ve kas ağrıları hemen hemen herkeste görülür fakat ciddiye alınmaz. Eğer ağrılar tedavi edilmezse zamanla ilerler ve her 2 hastadan birinde romatizma, ödem, inme, ilerlemiş fıtık, felç, kireçlenme gibi ağır hastalıklara dönüşür. Bu hastalıklarda artık bitkisel krem de işe yaramaz. Erken tedavi önemlidir. Sağlığınızı riske atmak istemiyorsanız bir an önce ağrıyan bölgelere bitkisel krem sürmeye başlayın.

Kekreyemiş Tozu
7 Bitkisel Krem Ağrı Kesici

Kullananlar Ne Diyor?

Bitkisel krem kullananların %80’i kullandıkları üründen çok memnun. İçerikleri tamamen doğal olduğu için etkisini hızlı bir şekilde gösteriyor ve hangi amaçla kullanılıyorsa ona ulaşılıyor. Ayrıca kızarıklık, yanma ve şişlik gibi yan etkileri olmadığı da söyleniyor. Bitkisel kremlerin etkileri kullanımı bırakınca da bitmiyor, devam ediyor. Ne tür bir ağrı varsa onun kısa sürede çözüldüğü söyleniyor.

Sizce bu gönderi ne kadar faydalı?

Oylamak için yıldızlara tıklayın!

Ortalama Puan 4.3 / 5. Toplam oy sayısı: 177

Henüz hiç oy yok! Bu yazıya puan veren ilk kişi olun!

Eğer bu yazıyı faydalı bulduysanız...

Bizi sosyal medyada da takip edin!

Bu gönderinin sizin için faydalı olmadığına üzüldük!

Hadi bu yazıyı birlikte geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

Ebru Şahiner

Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümü mezunuyum. Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar Eğitimi aldım. Beslenme programları, obezite ile mücadele, diyabet hastalığı tedavisi üzerine çalışmalar yaptım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı